Finanse

Dzięki współpracy ze sprawdzonym zespołem doradców finansowych możemy zaproponować Państwu wszystkie dostępne na rynku instrumenty finansowe.
Kredyty hipoteczne - to w uproszczeniu  długoterminowy kredyt zabezpieczony nieruchomością.
Proces ubiegania się o kredy hipoteczny jest o wiele dłuższy niż przy kredytach gotówkowych.
Wymaga również zgromadzenia większej ilości dokumentów.
Nasi doradcy bezpłatnie wyszukają dla Państwa najlepsze i najtańsze rozwiązanie spośród 17 banków jakie mamy w ofercie. Przeprowadzą  przez wszystkie formalności, dopilnują zgodności dokumentów i będą czuwać nad procesem kredytowym aż do uruchomienia środków finansowych na zakup nieruchomości.

Kredyty gotówkowe - Dzięki pożyczce gotówkowej lub kredytowi gotówkowemu możesz szybko uzyskać środki na dowolny cel.  Pieniądze wypłacane są nawet tego samego dnia.
Kredyt gotówkowy  jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą uniknąć wielu formalności – czasem do udzielenia kredytu wystarczy tylko dowód osobisty i oświadczenie o dochodach.
Kredyt samochodowy - Kredytem bankowym można sfinansować także zakup samochodu. Można to zrobić za pomocą pożyczki gotówkowej lub dedykowanego kredytu samochodowego, który jest korzystniej oprocentowany od zwykłego kredytu.
Zabezpieczeniem kredytu samochodowego j zazwyczaj jest kupowany pojazd.
Finansowanie dla firm - Oferujemy również szeroko pojęte finansowanie dla firm, są to kredyty, pożyczki, różnego rodzaju fundusze pożyczkowe. Każda firma w różnych etapach swojej działalności potrzebuje zastrzyku gotówki. Po zapoznaniu się z obecną sytuacją firmy zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości – jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób które prowadzą własną działalność gospodarczą i na krótszy zazwyczaj niż przy zwykłych kredytach okres potrzebują dofinansowania. Ta propozycja finansowa pozwala w szybki sposób zdobyć środki bez zbędnych formalności i zaświadczeń z ZUS czy US, ponieważ sytuacja finansowa nie jest brana pod uwagę.
Skontaktuj się z nami, po przeanalizowaniu zapotrzebowania oraz sytuacji finansowej dobierzemy najlepsze możliwe rozwiązanie.