Wykończenia wnętrz, remonty

Świadczymy pełen zakres usług remontowo wykończeniowych, od wielu lat z powodzeniem prowadzimy remonty i wykończenia wnętrz na terenie Warszawy i okolic.
Z powodzeniem wykańczamy, remontujemy, modernizujemy mieszkania i domy. Doradzamy również w zakresie doboru materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.
Wykonamy dla Państwa wszelkie instalacje, wprowadzimy konieczne zmiany, prace murarskie, stolarskie, glazurnicze. Kładziemy gresy, podłogi, ścianki, malujemy, tynkujemy, tapetujemy.
Jesteśmy w stanie bez problemu od stanu deweloperskiego przejść przez projekt, zawierający zmiany w pomieszczeniach, i wykończyć wnętrze pod klucz.
Zajmujemy się również montażem mebli gotowych, kuchni, szaf, garderoby, łóżka itp. zakupionych w sieciowych sklepach: Ikea, BRW, Castorama, Agata Meble itp.
Współpracujemy również z doświadczonymi stolarzami wykonującymi meble na wymiar, meble szyte na miarę Twoich potrzeb. Wszystkie dostępne na rynku materiały, kuchnie, garderoby, nietypowe zabudowy.
Wszystkie prace wycenimy na podstawie faktycznego zapotrzebowania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam Państwa potrzeb w danym zakresie. Rozmowa pozwoli wspólnie nakreślić czego będą Państwo oczekiwać: szybkiego odświeżenia czy gruntownego remontu.
Jesteśmy pewni, że uda nam się sprostać Państwa zleceniom! Kosztorys jest u nas zawsze gratis!